معرفی LCS2 لگراند

سیستم مس تجهیزات LCS2

کانکتورهای RJ45 سیستم LCS2 مهم ترین عامل (Core Factor) در عملکرد بالای این سری از محصولات می‌باشد. در عرض چند ثانیه، کاربر یک کانکشن با حداکثر عملکرد performance را برای اتصال به پچ پنل خواهد داشت.

سیستم فیبرنوری LCS2

در این ساختار کلیه تجهیزات مورد نیاز فیبرنوری از جمله پچ پنل فیبرنوری و کانکتورها (Connector) طراحی و عرضه شده است. سیستم LCS2 لگراند رنج کاملی از کانکتورها با امکان نصب سریع با حداکثر performance را ارائه می دهد.

 

سیستم رک و رک دیواری LCS2

انواع رک‌های LCS2 سبب نظم بیشتر در کابل‌ها و مدیریت هر چه بهتر کابل‌های درون رک می‌باشد. کلیه اجزای رک از جمله درب، پنل‌‌های کناری توانایی assemble شدن و جدا سازی مجدد را دارد. زیبایی و هارمونی ظاهری رک‌های LCS2 امکان نصب آن را در هر نقطه‌ای از محل دفتر کار فراهم می‌‌سازد.

 

سیستم وای فای لگراند

سیستم WiFi لگراند اجازه دسترسی به شبکه را در هر نقطه از سازمان فراهم می‌سازد. همچنین امکان پشتیبانی از سوکت RJ45 در اینگونه از WiFi ها وجود دارد. ثبات و دوام عملکرد اینگونه از Wifiها از ویژگی‌های بارز آن می‌‌‌باشد.

ناحیه کاری

مواد، رنگ و فینیش نهایی ناحیه کاری لگراند بسیار متنوع و گوناگون می‌باشد و از کلیه استاندارهای جهانی پیروی می‌کند. بدون تردید لگراند، وسیعترین رنج از کانکتورهای RJ45
را در جهان ارائه می‌کند.