بلاگ

ساختار محصولات LCS2 لگراند

 

سیستم مس تجهیزات LCS2

کانکتورهای RJ45 سیستم LCS2 مهم ترین عامل (Core Factor) در عملکرد بالای این سری از محصولات می‌باشد. در عرض چند ثانیه، کاربر یک کانکشن با حداکثر عملکرد performance را برای اتصال به پچ پنل خواهد داشت.

 

سیستم فیبرنوری LCS2

در این ساختار کلیه تجهیزات مورد نیاز فیبرنوری از جمله پچ پنل فیبرنوری و کانکتورها (Connector) طراحی و عرضه شده است. سیستم LCS2 لگراند رنج کاملی از کانکتورها با امکان نصب سریع با حداکثر performance را ارائه می دهد.

 

سیستم رک و رک دیواری LCS2

انواع رک‌های LCS2 سبب نظم بیشتر در کابل‌ها و مدیریت هر چه بهتر کابل‌های درون رک می‌باشد. کلیه اجزای رک از جمله درب، پنل‌‌های کناری توانایی assemble شدن و جدا سازی مجدد را دارد. زیبایی و هارمونی ظاهری رک‌های LCS2 امکان نصب آن را در هر نقطه‌ای از محل دفتر کار فراهم می‌‌سازد.

 

سیستم وای فای لگراند

سیستم WiFi لگراند اجازه دسترسی به شبکه را در هر نقطه از سازمان فراهم می‌سازد. همچنین امکان پشتیبانی از سوکت RJ45 در اینگونه از WiFi ها وجود دارد. ثبات و دوام عملکرد اینگونه از Wifiها از ویژگی‌های بارز آن می‌‌‌باشد.

 

ناحیه کاری در سیسنم LCS2 لگراند

مواد، رنگ و فینیش نهایی ناحیه کاری لگراند بسیار متنوع و گوناگون می‌باشد و از کلیه استاندارهای جهانی پیروی می‌کند. بدون تردید لگراند، وسیعترین رنج از کانکتورهای RJ45 را در جهان ارائه می‌کند.

 

 

محصولات LCS2 – از اتاق TR تا ایستگاه کاری

▪ محصولات ارائه شده توسط سیستم کابل کشی LCS2:

لگراند برای بهینه سازی و افزایش کیفیت عملکرد خود، محصولات جدید LCS2 را در کلاس‌ها و دسته ‌های متنوع به مانند اجزای منسجم یک سیستم طراحی نموده است.

از این دست محصولات می‌توان به LCS2 Cat6A (با بسامد 500 مگاهرتز)، Cat6 (با بسامد 250 مگاهرتز) و Cat5e (با بسامد 100 مگاهرتز) اشاره نمود. این سیستم‌ها که کاملاً مناسب کابل‌های مسی هستند، به همان میزان با کابل‌های فیبر نوری سازگار می‌باشند.

▪ انسجام سیستم‌ها در لگراند:

سیستم‌های جدید LCS2 قابلیت ادغام و هماهنگی کامل با سایر راهکارهای ارائه شده توسط لگراند از جمله سیستم‌های ترانکینگ DLP، لوازم و متعلقات مربوط به کابل کشی و سیستم مدیریت کابل را دارا می‌باشد.

در راستای همگرایی و یکپارچه سازی درون شبکه‌ای IP Telephony، IP Remote Monitoring، IP Access Control نیز در زمره اجزای سیستم‌های LCS2 قرار می‌گیرند.

 

 

عملکرد تضمینی سیستم‌های لگراند

اجزا و اتصالات LCS2، توسط آزمایشگاه‌ها و لابراتوارهای مستقل و معتبر، تحت آزمون‌های ETL، 3P Third Party Testing مورد سنجش و اندازه‌گیری قرار گرفته و تایید شده که خود اعتباری بر عملکرد سه گانه و برجسته این سیستم می‌باشد. برای نمونه به کارایی و عملکرد بالای انتقال و مخابره در Cat6A سهولت نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری آن می‌توان اشاره نمود.

1- کارایی انتقال و مخابره در Cat6A:

2- نصب، راه اندازی و اجرا:

در سیستم LCS2 لگراند، مقادیر آزمایش شده به طور گسترده‌ای فراتر از الزامات و استانداردهای ISO11801 ظاهر شده‌اند. در نتیجه به هنگام نصب و راه اندازی، قابلیت تطابق با شدیدترین محدودیت‌ها و الزامات در ایمن‌ترین سطح را برای استفاده کنندگان فراهم آورده است.

3- نگهداری و تعمیرات:

لگراند با ارائه گارانتی و تضمین 20 ساله بر روی کارایی و کاربرد سیستم‌های LCS2 خود، بر ثبات و دوام محصولات خود صحه می‌گذارد.

نکته: تمامی محصولات LCS2 مطابق با استاندارد RoHs می‌باشد.

مکانیزم‌های جدید LCS2 (بهترین کارایی در نصب و اجراء)

ارائه مکانیزم‌های جدید RJ45، یکی از دلایل اصلی بهبود عملکرد سیستم LCS2 می‌باشد. این کانکتور، دسترسی به یک اتصال کامل با عملکرد تضمین شده را از سمت پچ پنل به سوکت RJ45، به سادگی و در کوتاهترین زمان ممکن، امکان پذیر می‌سازد.

 

مرحله اول:

کابل را در قسمت پشت سوکت قرار دهید. این سوکت بر اساس استاندارد EIA/TIA علامت گذاری شده و با کلیه کابل‌های موجود در بازار از جمله U/UTP، F/FTP و SF/UTP همخوانی کامل دارد.

مرحله دوم:

رشته‌های کابل را از هم جدا کرده و در محل خود قرار دهید. (به طول تقریبی 13 میلیمتر، بدون نیاز به اندازی گیری)

مرحله سوم:

قسمت فوقانی کانکتور را وصل نمایید. قرارگیری Tamper Proof موجب سهولت حرکت می‌شود.

مرحله چهارم:

برای محکم نمودن اتصال، کانکتور را چرخانده و پیچ دهید. با یک چرخش ساده، رشته‌ها را مقارن و هم سطح نموده، آنگاه برش دهید، کانکتور شما آماده استفاده است.

 

 

پچ پنل LCS2 لگراند

– عملکرد تعمیر و نگهداری

طراحی جدید پچ پنل‌های LCS2 عملیات نصب و نگهداری سیستم را به طور قابل توجهی بهبود بخشیده است. هدایت کابل‌ها توسط نگهدارنده‌های کابل، بلوک‌ها و کانکتورهای RJ45 انجام می‌‌شود، که این کانکتورها به قسمت جلوی پچ پنل به صورت (Clipping) متصل می‌شوند.

پنل‌های ارائه شده با قابلیت نصب سریع مطابق با استانداردهای جهانی مناسب نصب در انواع رک می‌باشد. پنل‌‌‌های جدید ارائه شده توسط LCS2 قابلیت تطابق با کلیه کاست‌های فیبر، پچ پنل تلفنی و کانکتورهای فیبر نوری را دارد.

 

کابل LCS2 لگراند

 

– کابل‌ها و پچ کوردهای لگراند ضامن انسجام و کارایی

لگراند به جهت تضمین انسجام مطلق سیستم‌های Cat5e، Cat6 و Cat6A در سری محصولات LCS2 انواع کابل‌های 4 زوجی را در 4 گروه متفاوت از جمله، U/UTP، S/FTP و SF/UTP ارائه نموده است.

– کیفیت بالای ساخت:

در ساخت و تولید کابل‌های لگراند، بالاترین استاندارهای کیفیتی به کار گرفته شده است .همینطور استفاده از روکش و عایق ضخیم در این کابل‌ها موجبات کاهش اثرات تداخل و به حداقل رساندن اندازه پیچ خوردگی احتمالی زوج‌های کابل را فراهم آورده است.

کیفیت بالای کابل‌های لگراند برای انواع رده بندی‌ها از جمله Cat6A، Cat6 و Cat5e سیستم LCS2 مناسب بوده و تضمین کننده کارایی فوق العاده این سیستم از پچ پنل به سمت سوکت RJ45 می‌باشد.

لگراند با توجه به نوع محیط نصب و به کارگیری کابل ها آن‌ها را با دو نوع روکش و غلاف، ارائه نموده است:

– کابل با روکش PVC

– کابل با روکش LSZH

آزمایشگاه 3P تطابق تمامی کابل‌های لگراند را با استانداردهای ISO11801، EN50173-1 و TIA/EIA 568C تایید و گواهی نموده است.

 

 

– سنجش تمامی پارامترها:

کابل‌ها و پچ کوردهای لگراند، ابتدا از لحاظ تداوم کیفیت و عملکرد انتقال به طور جداگانه مورد آزمایش قرار می‌گیرند، سپس تمامی پارامترها از جمله: CR،ACR، Next، Return Loss، Attenuation و …. تحت سنجش قرار گرفته و پچ کوردهایی که معیار لازم را برآورده نسازند از مرحله آزمایش کنار گذاشته شده و رد می‌شوند.

این سنجش‌ها، کیفیت عملکرد و کارایی انتقال را از ابتدا تا به انتهای سیستم در هر دو کلاس D و E مورد ضمانت قرار می‌دهند.

– پچ کوردهای متعارف در بازار:

پچ کوردهای لگراند در رده بندی‌های Cat6A، Cat6 و Cat5e و در سه نوع SF/UTP و F/UTP و U/UTP با طول و اندازه‌های متفاوت عرضه می‌شوند. بدین ترتیب لگراند، گامی موثر و رو به جلو در ارائه خدمات هر چه منعطف تر در این زمینه برداشته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =