آلما شبکه ارائه کننده F-Secure در ایران - نمایندگی Fsecure در ایران

- لیست نرم افزارهای ارائه شده f-secure  در آلما شبکه:

F-secure antivirus 2014
F-secure antivirus for Mac 2014
F-secure mobile security 2014
F-secure Internet Security 2014

ویژگی های نرم افزارF-Secure  :

- حفاظت ابری.
-
مرور امن اینترنت.
-
برنامه فیلتر خانگی کودکان.
-
بانکداری آنلاین امن.
-
جلوگیری از نفوذ برنامه های مخرب.
-
همواره به روز شدن با استفاده از تکنولوژی ابری.
-
محافظت آنی و دائمی در برابر ویروس و جاسوس افزارها و بدافزارها.
- واکنش سریع در برابر ورود تهدیدات.
- نصب راحت و استفاده آسان.
- برطرف نمودن کلیه تهدیدات در سازمان، بدون ایجاد مزاحمت و اثرگذاری منفی بر بازدهی و سرعت سیستم.
آنتی
ویروس F-Secure راه حلی مطمئن بر ضد برنامه های جاسوسی، ویروس ها و ضمایم آلوده ایمیل و بدافزارهای دیگر است. آپدیت آنتی ویروس و حفاظت زمان واقعی باعث خنثی شدن تمامی تهدیدات جدید شده و Deep Guard 5 Exploit Protection سطح جدیدی از امنیت را در کامپیوتر شما ایجاد می کند.

این کمپانی از سال 2006 تاکنون با اخذ رتبه های بالا از کمپانی های معتبر تست آنتی ویروس در رتبه بهترین محصول حفاظت قرار گرفته است. در سال 2010 از سوی کمپانی معتبر av- comparatives به عنوان بهترین محصول سال و در سالهای  2011 و 2012 از سوی کمپانی Av-test به عنوان بهترین وقویترین محصول معرفی گردید.
همچنین در سال 2013 در آزمایشگاه معتبر
Av-comparatives به عنوان سبکترین آنتی ویروس معرفی و در اکتبر 2013 مجددا به عنوان قوی ترین محصول در شناسایی ویروس ها معرفی گردید.F-Secure یک شرکت فنلاندی است که در زمینه ارائه امنیت به عنوان یک سرویس در بین اپراتورها در جهان پیشگام است.
این کمپانی بیست دفتر و ۹۴۰ کارمند در دنیا دارد در حال حاضر ۲۰۰ اپراتور در بیش از ۴۰ کشور جهان از F-Secure استفاده می کنند و میلیون ها خانه و تجارت به F-Secure اعتماد دارند.
F-Secure در حال گسترش به سمت فضای ابری است و راه حل های زیادی که نیازهای جامعه اپراتورها را فراتر از امنیت اینترنت برطرف می کند. خدمات قابل اعتماد برای مشتری ها و تجارت های آنلاین آرامش خاطر به همراه می آورد و خدمات نرم افزاری آنلاین F-Secure به سادگی قابل استفاده هستند و پشتیبانی مطلوبی را ارائه می کنند

 

Copyright © 2008 Almanet Co. webmaster@almanet.ir