آلما شبکه اولین نمایندگی رسمی سیمانتک در ایران - Symantec Iran Representative

 مزایای کلیدی نرم افزار:
 - کاربر پسند: نصب و راه اندازی و ثبت نام به طور کامل برای کاربران واضح است، در حالی که استفاده از پردازنده در طول رمزگذاری اولیه به حداقل اطمینان حاصل شود، کاربران می‌توانند رمزگذاری برای پس زمینه نیز داشته باشند.
 - انعطاف پذیر: پشتیبانی از استقرار چند کاربر در هر دو حالت
Active Directory و محیط دایرکتوری غیر فعال.
 - همکاری: کاربران می‌توانند داده‌های رمزگذاری شده در رسانه‌های پرکنده را با خیال راحت حتی بر روی سیستم‌های بدون نرم افزار
Endpoint سیمانتک داشته و نصب آن را نیز در دسترس داشته باشند.
 - مقیاس پذیر: معماری در مدیریت مقیاس پذیری به آسانی در محیط شرکت‌های کوچک و بزرگ سازگار می‌باشد.
 حفاظت قوی‌تر: برای پیشگیری در از دست دادن داده‌ها در نرم افزار با ادغام در رمزگذاری رسانه قابل اجرا می‌باشد و به تجزیه و تحلیل داده‌ها قبل از دست دادن کمک می‌کند و به صورت خودکار به رمزگذاری اطلاعات خروجی حساس می‌شود.

معرفی نرم افزار Symantec Endpoint Encryption:

 رمزگذاری و مدیریت قابل رفع و کامل دیسک
 این نرم افزار با فناوری
PGP سازمانی رمزگذاری رسانه‌ها را بر عهده می‌گیرد و قابلیت ادغام و جلوگیری از دست دادن اطلاعات برای یک راه حل امنیتی قوی تر را نیز ارائه می‌دهد.
 مدیریت بصری را قادر می‌سازد تا مقیاس استقرار در شرکت و ویژگی‌های مبتنی بر رعایت خارج از حیطه گزارش را به علاوه گزارش سفارشی، بهینه سازی نماید و داده‌های مدیران را در سرعت بخشیدن به سیستم در صورت از دست دادن و یا سرقت محافظت کند.

  ویژگی‌های نرم افزار
 
- ساخت PGP مستحکم: اجرای بالا، رمزنگاری قوی، با ترکیبی PGP و رمزنگاری بهینه ساز فن آوری HCO و اعمال نفوذ استاندارد AES-NI با بهینه سازی سخت افزار برای سرعت دهی به رمزگذاری سریع تر ساخته شده است.
 - گزارش گیری از مقاومت: مدیران می‌توانند با استفاده از انطباق جعبه گزارش و یا سفارشی سازی گزارش حود در کمک به کاهش بار ثبات حسابرسان و ذی نفعان کلیدی تاثیر بسزایی بگذارد.
 - پشتیبانی از اکتیو دایرکتوری: سیاست‌ها و کلیدهای فردی و گروهی را می‌توان با
Active Directory برای کمک به استقرار سرعت و کاهش بار دولت هماهنگ شده است، استفاده کرد.
 - بازیابی کلیدی: گزینه های بازیابی چندگانه سازمان برای تعیین راه حل مناسب در به حداقل رساندن بسته شدن سازمان‌های بالقوه و کاهش تماس آخرین ارسالی‌ها نیز کمک می‌کند.
 - منحصر به فردی در ثبت نام
(Single Sign Out): به معنی کلمه عبور کمتری است که کاربران باید به خاطر داشته باشند.

 

Copyright © 2008 Almanet Co. webmaster@almanet.ir