مزایای کلیدی

در کمتر از 10 دقیقه و طی فرآیند ساده سه مرحله ای، سیستم Backup Exec اظمینان خاطر را جایگزین سردرگمی های معمول در فعالیت های حرفه ای کرده و تمامی اطلاعات مهم را پوشش داده، پشتیبانی می نماید.
● ارائه راه حل جامع و فارگیر برای یکایک فایل ها و سرورها در فرآیند بازیابی اطلاعات و داده ها توسطBackup Exec که در هنگام بروز بحران و یا به وجود آمدن وقفه در سیستم به معنای کنترل مطلق، سریع و کامل است.
● تکنولوژی پیشرفته پشتیبان گیری و بازیابی بکار رفته شده در بسته های نرم افزاری سیمانتک راه حلی مقرون به صرفه را برای تعداد 3 سرور/اپلیکیشن بدون توجه به فیزیکی یا مجازی بودن آن ها، به طور خاص طراحی نموده است.

معرفی نرم افزار Symantec Backup Exec Small Business Edition

 ویژگی های کلیدی

 ● حفظ امنیت داده ها طی فرآیند سه مرحله ای
 ● بازیابی بسیار سریع
 ● پشتیبان گیری قابل اطمینان

پشتیبانی جامع از کسب و کارهای کوچک
 فرآیند پشتیبانی و بازیابی سیمانتک، با ارائه یک سیستم امنیتی جامع حفاظت از داده ها با قابلیت اعمال سریع و ساده تنظیمات در طی سه مرحله که تنها در کمتر از 10 دقیقه به طول می انجامد. اطمینان خاطر را جایگزین سردرگمی های معمول در آشفته بازار فعالیت های حرفه ای نموده است. بنابراین دستیابی به راه حلی جامع به منظور پشتیبانی از داده ها، مرمت سیستم و بازیابی اطلاعات در مواقع بحران، با بکارگیری این پکیج کامل که سهولت در نصب و راه اندازی آن در سراسر جهان به اثبات رسیده است دور از دسترس نمی باشد.

 

Copyright © 2008 Almanet Co. webmaster@almanet.ir