نرم افزار netbackup سیمانتک - سیمنتک در ایران - ایران سیمنتک - نماینده رسمی سیمانتک در ایران

 مزایای کلیدی نرم افزار:
 - حفاظت آسان از دادا ها و بازیابی اطلاعات به وسیله فضای دیسک،
CPU و منابع شبکه را میسر می‌سازد.
 - تسهیل و ایجاد خودکار، متمرکز، مکرر و قابل اعتماد در ثبت و مدیریت داده‌های قابل تنظیم در اداره و امور شرکت‌ها را امکان پذیر می‌سازد.

معرفی نرم افزار Symantec Netbackup Storage Migrator:

 گسترش پشتیبان گیری در شبکه با قابلیت مدیریت ذخیره سازی به طور خودکار داده‌ها را مناسب‌ترین روش بر روی Media ذخیره می‌کند و راهی برای دسترسی آسان به آن را ایجاد می‌نماید. در نتیجه بهره برداری از ذخیره سازی نیز بهبود می‌بخشد و در کنترل موثر و پیروی در مقررات رشد چشم گیری خواهد داشت. از آنجا که فقط فایل‌های فعال نگه داشته می‌شوند، ذخیره سازی در حافظه را گسترش داده و مقررات و ملزومات را در پشتیبان گیری کم می‌کند.

  ویژگی‌های کلیدی نرم افزار
 
- همسان سازی همراه با مدیریت رسانه در پشتیبانی قدرتمند شبکه برای انتقال داده‌ها از ذخیره سازی آنلاین به رسانه‌های پشتیبان را شامل می‌شود.
 - تنظیم و مدیریت در نحوه حفظ داده‌ها این توانایی را به مدیران شبکه می‌دهد تا برای مدیریت و حفظ چرخه داده‌ها نیاز به استوار بودن و حفظ خودکار داده‌ها و مقرون به صرفه بودن نرم افزار را نیز نیاز داشته باشد.
 - انتقال و فراهم سازی در مدیریت عملیات سیستم عامل اوراکل با بازیابی ساده تر در پایگاه داده های اوراکلی را فراهم می سازد.

 

Copyright © 2008 Almanet Co. webmaster@almanet.ir