آلما
در راستای هر چه پربارتر کردن گستره محصولات خود و برآورده کردن نیازهای هر چه بیشتر مشتریان، مفتخر است با ارائه محصولات بسیار با کیفیت کمپانی
Sert Plastik قدم دیگری در گسترش صنعت IT برداشته باشد. محصولات این شرکت به پنج دسته کلی تقسیم می‌شود. هر چند که محصولات این کارخانه در حوزه‌های گوناگون صنعتی بسیار بیشتر از این تعداد می‌باشد.

در سال 1984 کمپانی سرت پلاستیک فعالیت خود را آغاز نموده است و به صورت صعودی کلیه بخش‌های خود را گسترش داده است به گونه ای که در حال حاضر مساحت خط تولید کارخانه به بیش از 50000 متر مربع رسیده است.

با
آگاهی از جهانی که به سوی جهانی شدن پیش می‌رود، چاره‌ای جز تلاش برای پیمایش کیفیت مورد درخواست مشتری وجود ندارد. بنابراین با در نظر گرفتن درخواست‌های مستمری که از جانب مشتریان جهانی خود دریافت می‌کند سعی در راضی نگه داشتن مشتریان خود دارد.

کیفیت محصولات کارخانه سرت پلاستیک به صورت مستمر و با در نظر گرفتن بالاترین استانداردهای جهانی مورد بررسی قرار می گیرد. این کارخانه با مدیریت مدرن خود یکی از بزگترین تولید کنندگان انواع ترانکینگ در سطح جهان می‌باشد که محصولات خود را به بیش از چهل کشور آسیایی، اروپایی و آمریکایی صادر می‌کند. از دیگر ویژگی‌های بارز محصولات این کارخانه، کیفیت بالای این محصولات در مقایسه با قیمت آن می‌باشد.

محصولات این کارخانه به پنج گروه اساسی تقسیم می‌شود:

1- انواع مینی ترانکینگ
2-
انواع ترانکینگ شبکه (در رنگ سفید)
3-
انواع ترانکینگ کف
4-
انواع ترانکینگ دکوراتیو (در شش رنگ)
5-
داکت‌های تابلویی شیاردار (در سه رنگ)

 لطفا برای دریافت کاتالوگ کلیه محصولات Sert Plastik به صورت فایل Pdf اینجا را کلیک نمایید. همچنین به منظور آگاهی از لیست قیمت‌های محصولات کمپانی سرت پلاستیک با واحد مهندسی فروش شرکت آلما تماس جاصل فرمایید.

   
   
   

 ترانکینگ سرت پلاستیک - نمایندگی سرت پلاستیک - Sert Plastik Trunking - ترانکینگ کوراتیو سرت پلاستیک

 آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات و ترانکینگ سرت پلاستیک .