مزایای کلیدی

 ● به منظور فراهم آوردن قابلیت‌های بازیابی از هر فاصله مکانی افت کارایی و ایجاد اختلال در دسترسی به داده‌ها و ثبات اطلاعات در مواقع بروز بحران، سیمانتک، فرآیند شبیه سازی همزمان و ذخیره سازی در انبار (انبارش) را ارائه داده است.
 
● اصلاح خودکار و اتوماتیک تمامی بخش‌های استفاده نشده انباره ذخیره سازی سیستم به هنگام بکارگیری نرم افزار شبیه ساز برای انتقال و جابجایی لحظه به لحظه و آنلاین فایل‌ها از قسمت متراکم انباره به ناحیه کم حجم‌تر.
 ● فرآیند شبیه سازی فایل‌ها که در بسترهای نرم افزاری چند سویه، ساده سازی شده، همچنین قابلیت‌های انتقالی موجود به منظور جابجایی داده‌ها
(Data) موجبات نقل و انتقال خودکار، شفاف و آنلاین اطلاعات فی مابین ساختارهای ناهمگون سرورها را فراهم می‌سازد.
 ● ارائه راه حل شبیه سازی به منظور جابجایی‌ها و انتقال مراکز داده مختلط و یا بروزرسانی سخت افزارها در حین آنلاین نگه داشتن برنامه‌های کاربردی.

ویژگی های کلیدی

 - ارائه راه حل شبیه سازی به منظور جابجایی‌ها و انتقال مراکز داده مختلط و یا بروزرسانی سخت افزارها در حین آنلاین نگه داشتن برنامه های کاربردی.
 - کاهش قابل توجه در استفاده از فضای آزاد CPU، پهنای باند و انباره ذخیره سازی به هنگام عملیات همگام سازی اولیه.
 - افزایش انعطاف پذیری عملیات مهم IT در جابجایی و نقل و انتقال داده‌ها مابین بسترهای نرم افزاری ناهمگون (Platforma) از طریق کاهش و صرفه جویی در زمان و منابع.
 - نرم افزار شبیه ساز سیمانتک، با ارائه راه حل‌های نرم افزاری مقرون بصرفه، ریسک‌ها، خاطرات و پیچیدگی های انتقال و جابجایی اطلاعات مراکز داده (Data Center) را مدیریت نموده و به طرز چشمگیری مدت زمان خرابی و از کار افتادگی سیستم و برنامه های کاربردی را کاهش می‌دهد.

معرفی نرم افزار Symantec Replicator Option

شبیه سازی - مضاعف سازی در سیمانتک
فرآیند شبیه سازی - مضاعف سازی در سیمانتک، با ارائه دو راهکار مضاعف سازی ظرفیت و شبیه سازی فایل‌ها و پوشه‌ها، راه حلی مقرون به صرفه برای مضاعف سازی (شبیه سازی) مداوم و پیوسته داده‌ها در سطح جهان معرفی نموده که با استفاده از آن امکان بازیابی سریع برنامه‌ها و Applicationهای مهم در سایت‌های بازیابی از راه دور، در هر فاصله مکانی به وسیله IP فراهم آمده است.
قابلیت شبیه سازی سیمانتک تمامی سیستم عامل‌های شناخته شده و فن آوری‌های ذخیره سازی را پشتیبانی کرده و این فرآیند بسیار انعطاف پذیر را جایگزین ساختار مرسوم و قدیمی خطی (مبتنی بر صف) در سازمان‌ها نموده است.

 

Copyright © 2008 Almanet Co. webmaster@almanet.ir